Limuzinu nuoma Panevėžyje

Planuojate ypatingą renginį Panevėžyje? Siūlome išskirtinę galimybę rinktis iš septynių prabangių limuzinų, pritaikytų įvairioms progoms – vestuvėms, vakarėliams ar verslo renginiams. Atraskite prabangą Panevėžyje su mūsų išskirtiniais limuzinais.

Nepraleiskite galimybės išbandyti mūsų didžiausio ir prabangiausio limuzino.

Šis limuzinas užtikrins komfortą ir prabangą kiekvienam keleiviui. Nepamirštama patirtis.

20-22 Vietų Limuzinas

Mūsų limuzinas suteiks jūsų vakarėliui išskirtinumo ir prabangos.

14-16 Vietų Limuzinas

Vidutinio dydžio, turintis ne ką mažiau privalumų, nei didieji Limuzinai.

12-14 Vietų Limuzinas

Ilgasis lengvasis automobilis – tai šis Lincoln Limuzinas

10 Vietų Limuzinas

Limuzinas tikra klasika. Megaukis amerikietišku patogumu ir stiliumi.

4 Vietų Limuzinas

 Leiskite mūsų patyrusiems vairuotojams pasirūpinti jūsų kelione.

Ilgametė patirtis

Mūsų ilgametė patirtis ir profesionalumas garantuoja aukščiausios kokybės limuzinų nuomos paslaugas Panevėžyje. Siūlome septynis išskirtinius limuzinų modelius, kurie idealiai tinka bet kokiai progai. Mūsų komanda yra žinoma dėl savo atsakingumo, kruopštumo ir punktualumo. Mes užtikriname, kad kiekviena kelionė su mumis būtų ne tik prabangi, bet ir saugi. Rinkitės iš mūsų modernių limuzinų ir mėgaukitės nepriekaištingu aptarnavimu, kurį teikia mūsų patyrę vairuotojai.

Megaukitės kelione Prabangiai

Panevėžys – vienas iš didžiausių Lietuvos miestų, garsėjantis savo kultūros renginiais, architektūra ir nuostabiais lankytinais objektais. Kelionė limuzinu po Panevėžį leis jums mėgautis miesto grožiu ir prabanga. Rekomenduojame aplankyti tokias vietas kaip Cido arena, Laisvės aikštė, Kultūros ir poilsio parkas ir Senvagė. Šiose vietose yra pakankamai erdvės limuzinams apsisukti ir patogiai parkuoti, kad galėtumėte išlipti, pasivaikščioti ir mėgautis nuostabiais vaizdais bei fotosesijomis. Pasirinkę kelionę limuzinu Panevėžyje, jūs gausite ne tik komfortą ir prabangą, bet ir nepamirštamus įspūdžius.

Limuzinu Nuomos Kaina

Priklauso nuo datos, vietovės, laiko ir žmonių skaičiaus

Geriausias Kainos ir Kokybės santykis

Preliminarią kainą rasite paspaudę žemiau esančia nuoroda:
Spausti čia

Rekomenduojame aplankyti

Cido arena

 Moderni arena, kurioje vyksta įvairūs sporto renginiai, koncertai ir kiti renginiai. Puiki vieta pradėti ar baigti prabangų vakarą.

 

Laisvės aikštė

 Istorinė miesto aikštė su fontanais, skulptūromis ir erdve pasivaikščiojimams. Puiki vieta fotosesijoms ir pasivaikščiojimams.

 

Kultūros ir poilsio parkas

Gražiai sutvarkytas parkas su takais, vandens telkiniais ir poilsio zonomis. Ideali vieta ramiems pasivaikščiojimams ir fotosesijoms.

 

Senvagė

Gražus ir populiarus miesto parkas su tvenkiniais, pėsčiųjų takais ir poilsio zonomis. Puiki vieta atsipalaiduoti ir pasidaryti įspūdingas nuotraukas.

Scroll to Top