Limuzinu nuoma Šiauliai

Planuojate ypatingą renginį Šiauliuose? Siūlome išskirtinę galimybę rinktis iš septynių prabangių limuzinų, pritaikytų įvairioms progoms – vestuvėms, vakarėliams ar verslo renginiams. Atraskite prabangą Šiauliuose su mūsų išskirtiniais limuzinais.

Nepraleiskite galimybės išbandyti mūsų didžiausio ir prabangiausio limuzino.

Šis limuzinas užtikrins komfortą ir prabangą kiekvienam keleiviui. Nepamirštama patirtis.

20-22 Vietų Limuzinas

Mūsų limuzinas suteiks jūsų vakarėliui išskirtinumo ir prabangos.

14-16 Vietų Limuzinas

Vidutinio dydžio, turintis ne ką mažiau privalumų, nei didieji Limuzinai.

12-14 Vietų Limuzinas

Ilgasis lengvasis automobilis – tai šis Lincoln Limuzinas

10 Vietų Limuzinas

Limuzinas tikra klasika. Megaukis amerikietišku patogumu ir stiliumi.

4 Vietų Limuzinas

 Leiskite mūsų patyrusiems vairuotojams pasirūpinti jūsų kelione.

Ilgametė patirtis

Mūsų ilgametė patirtis ir profesionalumas garantuoja aukščiausios kokybės limuzinų nuomos paslaugas Šiauliuose. Siūlome septynis išskirtinius limuzinų modelius, kurie idealiai tinka bet kokiai progai. Mūsų komanda yra žinoma dėl savo atsakingumo, kruopštumo ir punktualumo. Mes užtikriname, kad kiekviena kelionė su mumis būtų ne tik prabangi, bet ir saugi. Rinkitės iš mūsų modernių limuzinų ir mėgaukitės nepriekaištingu aptarnavimu, kurį teikia mūsų patyrę vairuotojai.

Megaukitės kelione Prabangiai

Šiauliai – ketvirtas pagal dydį Lietuvos miestas, garsėjantis savo istorija, kultūra ir nuostabiais lankytinais objektais. Kelionė limuzinu po Šiaulius leis jums mėgautis miesto grožiu ir prabanga. Rekomenduojame aplankyti tokias vietas kaip Saulės laikrodžio aikštė, Kryžių kalnas, Chaimo Frenkelio vila ir Šiaulių miesto parkas. Šiose vietose yra pakankamai erdvės limuzinams apsisukti ir patogiai parkuoti, kad galėtumėte išlipti, pasivaikščioti ir mėgautis nuostabiais vaizdais bei fotosesijomis. Pasirinkę kelionę limuzinu Šiauliuose, jūs gausite ne tik komfortą ir prabangą, bet ir nepamirštamus įspūdžius.

Limuzinu Nuomos Kaina

Priklauso nuo datos, vietovės, laiko ir žmonių skaičiaus

Geriausias Kainos ir Kokybės santykis

Preliminarią kainą rasite paspaudę žemiau esančia nuoroda:
Spausti čia

Rekomenduojame aplankyti

Saulės laikrodžio aikštė

Viena iš įspūdingiausių vietų Šiauliuose su unikalia Saulės laikrodžio skulptūra ir erdviu parku. Puiki vieta fotosesijoms ir pasivaikščiojimams.

 

Kryžių kalnas

 Unikalus ir istoriškai svarbus lankytinas objektas, kurioje tūkstančiai kryžių simbolizuoja tikėjimą ir viltį. Puiki vieta įspūdingoms nuotraukoms.

 

Chaimo Frenkelio vila

 Prabangi istorinė vila su gražiu sodu ir muziejumi, pasakojančiu apie Šiaulių istoriją ir kultūrą. Ideali vieta pasivaikščiojimams ir fotosesijoms.

 

Šiaulių miesto parkas

Gražiai sutvarkytas parkas su takais, fontanais ir poilsio zonomis. Puiki vieta ramiems pasivaikščiojimams ir fotosesijoms.

Scroll to Top