Automobilių Nuoma Su vairuotoju

Planuojate ypatingą renginį kažkur tai Lietuvoje? Siūlome išskirtinę galimybę rinktis iš septynių prabangių automobilių, pritaikytų įvairioms progoms – vestuvėms, vakarėliams ar verslo renginiams. Atraskite prabangą Panevėžyje su mūsų išskirtiniais automobiliais.

Nepraleiskite galimybės išbandyti mūsų didžiausio ir prabangiausio automobilio.

Šis automobilis užtikrins komfortą ir prabangą kiekvienam keleiviui. Nepamirštama patirtis.

Mūsų automobilis suteiks jūsų vakarėliui išskirtinumo ir prabangos.

Vidutinio dydžio, turintis ne ką mažiau privalumų, nei didieji Automobiliai.

Ilgasis lengvasis automobilis – tai šis Lincoln Limuzinas

Automobilis tikra klasika. Megaukis amerikietišku patogumu ir stiliumi.

 Leiskite mūsų patyrusiems vairuotojams pasirūpinti jūsų kelione.

Ilgametė patirtis

Mūsų ilgametė patirtis ir profesionalumas garantuoja aukščiausios kokybės automobilių nuomos paslaugas Lietuvoje. Siūlome septynis išskirtinius automobilių modelius, kurie idealiai tinka bet kokiai progai. Mūsų komanda yra žinoma dėl savo atsakingumo, kruopštumo ir punktualumo. Mes užtikriname, kad kiekviena kelionė su mumis būtų ne tik prabangi, bet ir saugi. Rinkitės iš mūsų modernių automobilių ir mėgaukitės nepriekaištingu aptarnavimu, kurį teikia mūsų patyrę vairuotojai.

Megaukitės kelione Prabangiai

Lietuva – tai šalis, kurioje susipina turtinga istorija, nuostabi gamta ir modernūs miestai. Kelionė limuzinu po Lietuvą leis jums mėgautis šalies grožiu ir prabanga. Rekomenduojame aplankyti tokius miestus kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Mažeikiai, kuriuose rasite daugybę lankytinų vietų, puikiai tinkančių prabangiai limuzinų kelionei ir fotosesijoms. Šiose vietose yra pakankamai erdvės automobiliams apsisukti ir patogiai parkuoti, kad galėtumėte išlipti, pasivaikščioti ir mėgautis nuostabiais vaizdais bei fotosesijomis. Pasirinkę kelionę automobiliu Lietuvoje, jūs gausite ne tik komfortą ir prabangą, bet ir nepamirštamus įspūdžius.

Limuzinu Nuomos Kaina

Priklauso nuo datos, vietovės, laiko ir žmonių skaičiaus

Geriausias Kainos ir Kokybės santykis

Preliminarią kainą rasite paspaudę žemiau esančia nuoroda:
Spausti čia

Rekomenduojame aplankyti

Vilnius

 Lietuvos sostinė, garsėjanti savo senamiesčiu, modernia architektūra ir kultūros renginiais. Rekomenduojame aplankyti Vilniaus Katedros aikštę, Gedimino pilies bokštą, Bernardinų sodą ir Užupio rajoną.

 

Kaunas

Antras pagal dydį Lietuvos miestas su įspūdinga istorija ir kultūra. Rekomenduojame aplankyti Kauno pilį, Laisvės alėją, Santakos parką ir Pažaislio vienuolyną.

 

Klaipėda

 Lietuvos uostamiestis su unikalia architektūra ir nuostabiais jūros vaizdais. Rekomenduojame aplankyti Klaipėdos senamiestį, Smiltynės paplūdimį, Jūrų muziejų ir Klaipėdos pilį.

 

Šiauliai

Garsus savo istorija ir kultūra, Šiauliai siūlo lankytinas vietas kaip Saulės laikrodžio aikštė, Kryžių kalnas, Chaimo Frenkelio vila ir Šiaulių miesto parkas.

 

Panevėžys

Vienas iš didžiausių Lietuvos miestų su įvairiais kultūros ir laisvalaikio objektais. Rekomenduojame aplankyti Cido areną, Laisvės aikštę, Kultūros ir poilsio parką bei Senvagę.

 

Mažeikiai

 Žavingas miestas su gražiais parkais ir istoriniais objektais. Rekomenduojame aplankyti Mažeikių parką, Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią, Sodų skverą ir Venta upės pakrantę.

Scroll to Top